Muzejski djelatnici

RAVNATELJICA
Vesna Bulić Baketić

Ured ravnatelja
+385 21 669 341
vesna.bulic.baketic@mgs.hr

muzejska savjetnica
Elvira Šarić Kosić

elvira.saric.kostic@mgs.hr
+385 21 669 355

muzejska savjetnica
Nela Žižić

nela.zizic@mgs.hr
 +385 21 669 344

viša kustosica
mr. sc. Tea Blagaić

tea.blagaic@mgs.hr
+385 21 669 353

viša kustosica
Darka Perko Kerum

darka.perko@mgs.hr
+385 21 669 352

viša kustosica
Vedrana Supan

vedrana.supan@mgs.hr
+385  21 669 349

viša kustosica pedagoginja
Marija Plazibat

marija.plazibat@mgs.hr
+385 21 669 357

kustosica
Petra Dajak Belas

petra.dajak.belas@mgs.hr
+385 21 444 782

kustosica
Mia Nosić

mia.nosic@mgs.hr
+385 21 444 789

 

Voditeljica marketinga
Daniela Jeličić, mag.oec

daniela.jelicic@mgs.hr
+385 21 669 346

viši restaurator
Mirko Gelemanović

mirko.gelemanovic@mgs.hr
+385 21 669 358

viša restauratorica
Marija Marković

marija.markovic@mgs.hr
+385 21 669 350

viša restauratorica
Dina Vuletin Borčić

dina.vuletin.borcic@mgs.hr
+385 21 669 354

restauratorica
Helena Tresić Pavičić

helena.tresic.pavicic@mgs.hr
+385 21 669 359

viši muzejski tehničar
Pedro Saldanha de Megalhaes

pedro.saldanha@mgs.hr
+385 21 669 360

Knjižnjičarka
Marija Knezović

marija.knezovic@mgs.hr
+385 21 669 347

voditeljica općih, pravnih i međunarodnih poslova
mr. sc. Dijana Korljan

dijana.korljan@mgs.hr
+385 21 669 351

administrativni referent
Maja Vrančić

maja.vrancic@mgs.hr
+385 21 669 375

voditeljica računovodstva
mr. sc. Ivana Krnić

ivana.krnic@mgs.hr
+385 21 669 342

tajnica-voditeljica računovodstva
Ljubica Vidić

ljubica.vidic@mgs.hr
+385 21 444 781

blagajnik – administrator
Nađa Marković

nadja.markovic@mgs.hr
+385 21 444 780

recepcionarka
Ana Vilović

ana.vilovic@mgs.hr
021/360-171

recepcionarka
Aida Maglica

aida.maglica@mgs.hr
021/360-171

recepcionarka
Hana Čipčić

hana.cipcic@mgs.hr
021/360-171

recepcioner
Benjamin Ćeman

benjamin.ceman@mgs.hr
021/360-171

recepcionarka
Bruna Begović

bruna.begovic@mgs.hr
021/360-171

recepcioner
Irena Čović
domar
Tonći Vatavuk

tonci.vatavuk@mgs.hr

domar
Igor Čotić

igor.cotic@mgs.hr

kućni majstor
Frane Medi
spremačica – dostavljačica
Vesna Bobanac
spremačica
Anka Milić
spremačica
Ivanka Jarčević
spremačica
Dina Jelavić
Muzej grada Splita

Muzej sabire, zaštićuje, proučava i pokazuje materijalnu i duhovnu baštinu grada Splita

Museum Hours

9:30–6:00, Monday Until 8:00

Museum Location

Papalićeva1, 21000 Split

May 2024
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031